Alien: Covenant

Yaratık: Covenant

Fragman Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı
Close Film dilini buradan seçerek izlemeye başlayabilirsin

IMDB: 6.4

Tür: Bilim-Kurgu, Korku, Gerilim,

Yapım: 2017

Yönetmen: Ridley Scott,

Oyuncular: Michael Fassbender , Katherine Waterston , Billy Crudup , Danny McBride , Demián Bichir , Carmen Ejogo , Jussie Smollett , Callie Hernandez , Amy Seimetz , Nathaniel Dean ,

Film Özeti: Koloni gemisi Covenant’ın mürettebatı galaksinin oldukça uzak bir köşesinde, keşfedilmemiş cennet olarak varsaydıkları bölgenin aslında karanlık ve çok tehlikeli bir yer olduğunu anlarlar. Gezegendeki yegane canlı lanetli Prometheus'un keşfinden sonra hayatta kalan 'sentetik' David’dir... Efsane biilimkurgu/macera yönetmeni Ridley Scott, Alien’da kendi yarattığı evrene, Prometheus ile başlayan yeni üçlemesinin ikinci filmi olan Alien: Covenant filminde geri dönüyor. Filmde yine Michael Fassbender'ı başrolde seyrederken, Katherine Waterston, Demian Bichir ve Billy Crudup gibi isimler eşlik ediyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • Rick Deckard - 5 gün önce
    Film kafada bazı soru işaretlerini küçük küçük içerisinde açıklamaya çalışmış. Nihayetinde güzel bir Alien filmi olmuş sinemada izlerken bazı detayları kaçırmıştım ama burada daha bir detaylı izleyince neyin ne olduğu anlaşılıyor. Şahsen yaratıcılarının gezegenine gittiği flashback sahnesinde başka şeyler görürüz diye umutlanmıştım. İlk filmde sadece 1 sahnede Alien görünce Ridley abimiz alın lan size Alien diye üstümüze üstümüze sahneleri atmış seyirciyi uzaylıya doyurmuş, acaba 3. filmle beraber ilk Alien filmine nasıl bağlayacaklar bekleyip göreceğiz.

    Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

  • dawul - 4 gün önce
    İzleyin izlettirin ama bundan önce prometheus u izleyin yoksa bişey anlamazsınız

    Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.